Boogh Amersfoort

Satelliet 10
3824 MT Amersfoort
(033) 455 73 69 (Algemeen)
(030) 25 93 974 (Boogh Behandeling)
amersfoort@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh Arbeidsre-integratie

Henri Dunantplein 6
3731 CL De Bilt
(085) 40 14 763
arbeid@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh Baarn

Schoolstraat 53-A
3742 CD Baarn
(035) 54 26 043
baarn@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh Culemborg

Constantijnlaan 2
4101 JK Culemborg
(0345) 50 73 14
culemborg@boogh.nl

Geopend op dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.30 – 16.00 uur

Boogh De Bilt Afasie- en Behandelcentrum

Weltevreden 4C
3731 AL De Bilt
(030) 25 93 974
behandeling@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh De Oase

De Kleine Beer/ Poolster 162
3901 SH Veenendaal
(0318) 41 20 00
oase@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.30 – 16.00 uur

Boogh Harmelen

Hendriklaan 7
3481 VR Harmelen
(0348) 44 30 65 (Algemeen)
(030) 25 93 974 (Boogh Behandeling)
harmelen@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh Houten

Het Kant 199
3995 GZ Houten
(030) 259 39 43
houten@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh Huizen

Oranje Nassauplein 100
(Amaris Voor Anker)
1272 KV Huizen

(035) 542 60 43
huizen@boogh.nl

Geopend op maandag en woensdag van 9.00 - 12.30 uur en op vrijdag van 13.30 - 17.00 uur

Boogh in de Buurt Amersfoort

Weberstraat 2 (Het Klokhuis)
3816 VC Amersfoort
(033) 743 01 71
amersfoort@boogh.nl

Geopend op vrijdagmiddag van 13.00 - 16.00 uur

Boogh in de Buurt Driebergen

Vijverlaan 10 ( gebouw De Vijver)
3971 HK Driebergen
(030) 670 59 00
utrecht@boogh.nl

Geopend op donderdag van 16.00 - 20.00 uur

Boogh in de Buurt Hilversum

Mincklestraat 71 (St. Joseph)
1223 LD Hilversum
(035) 542 60 43
baarn@boogh.nl

Geopend op maandagmiddag van 13.30 - 16.30 uur en op vrijdagmiddag van 13.30 - 16.30 uur

Boogh in de Buurt Leusden

Hamersveldseweg 30 (De Til)
3833 GR Leusden
(033) 455 73 69
amersfoort@boogh.nl

Boogh in de Buurt Weesp

Papelaan 99
1382 RK Weesp
(035) 542 60 43
baarn@boogh.nl

Geopend op woensdag van 9.30 - 12.30 uur

Boogh Langbroek

Prinsenplein 3
3947 PG Langbroek
06 –  12 22 97 51
langbroek@boogh.nl

Geopend op maandag, dinsdag, en donderdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh Nieuwegein

Oortjesburg 2
3437 SX Nieuwegein
(030) 601 34 20
nieuwegein@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh Utrecht De Paraplu

Van Bijnkershoeklaan 10
3527 XL Utrecht
(030) 29 46 384 (Algemeen)
(030) 25 93 974 (Boogh Behandeling)
paraplu@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 - 17.00 uur

Boogh Utrecht Leidsche Rijn

Operettelaan 629
3543 BR Utrecht
(030) 670 59 00
utrecht@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Boogh Veenendaal

Nijverheidslaan 6
3903 AP Veenendaal
(0318) 58 90 86 (Algemeen)
(030) 25 93 974 (Boogh Behandeling)
veenendaal@boogh.nl

Geopend op maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur

Coffeemania By Boogh

Amerikalaan 199
3526 VD Utrecht
06 – 10 43 99 34
coffeemaniabyboogh@boogh

Stichting Boogh

Weltevreden 4B
3731 AL De Bilt
(085) 40 14 795
info@boogh.nl